Хочете стати мільйонером – читайте!

business millionaire

Опубліковано список з 9 речей, яким треба приділяти підвищену увагу вже в 20 років. Завдяки такому підходу можна забезпечити собі наявність великих сум на банківському рахунку вже до 30-річчя. Звісно, автори цього переліку не можуть гарантувати всім успіх, але виконання описаних нижче нескладних рекомендацій може наблизити вас до успіху.

Зосередьтеся на зароблянні грошей

Щоб стати дуже багатою людиною, вам варто сфокусуватися на стратегії постійного збільшення своїх доходів. Часто це буває досить складно. Втім, можна розглядати різні варіанти, включаючи підробітки, паралельні проекти тощо.

Впроваджуйте різні грошові потоки

Багаті люди, як правило, не складають всі яйця в один кошик, а прагнуть створити один, два або три фінансові потоки, що забезпечують їх доходами. В якості альтернативних джерел прибутку можна використовувати інвестування, купівлю акцій, здавання нерухомості в оренду і т. д.

Відкладайте гроші, щоб вкладати їх

Єдиним раціональним приводом заощаджувати й накопичувати є наступна інвестиція цих коштів. Та не варто забувати і про безпеку. Крім інвестицій та пошуку нових можливостей, обов’язково відкрийте рахунок і покладіть на нього n-ну суму грошей, яка стане вам у пригоді в разі провалу. Не витрачайте ці гроші навіть у разі крайньої необхідності. Вони – ваша подушка фінансової безпеки.

Не намагайтеся витратити якомога більше

Навіть заробляючи достатньо, не дозволяйте собі витрачати гроші на всі сторони, купуючи, по суті, непотрібні речі. Це дозволить вам накопичити статки.

Змініть своє уявлення про гроші

Шлях до успіху багатьох багатих людей починався з переосмислення фінансових питань і сутності грошей. Нехай інші думають, що мільйонер – це удача. Ви ж мусите розуміти, що це велика робота над собою.

Інвестуйте в себе

Вкладення у себе – найбільш безпечні вкладення в світі. Вони точно окупляться. Читайте книги хоча б по 30 хвилин на день, слухайте подкаст і спілкуйтеся з професіоналами своєї справи. Іншими словами, всіляко розширюйте свій кругозір і пізнання. Ваша головна мета – отримувати якомога більше знань.

Ставте цілі

Якщо ви хочете чогось досягти, вам не обійтися без чітко поставленої мети і конкретного плану її реалізації. Гроші і достаток не з’являться з нічого, якщо ви не будете постійно над цим працювати. Сфокусуйтеся на своїх прагненнях і втілюйте їх у життя.

Розширюйте своє оточення

Щоб самому стати успішним, потрібно оточувати себе успішним і талановитими людьми, які допоможуть вам мотивувати себе на успіх. В оточенні розумних людей ви будете прагнути знати більше, а значить, отримати шанс швидше досягти своєї мети. Крім того, психологи стверджують, що ми стаємо схожі на тих людей, з якими часто спілкуємося.

Прагніть заробити $10 млн, а не $1 млн

Одна з основних помилок новачків, які хочуть добитися успіхів – їхнє прагнення до маленьких цілей. Вибирайте великі звершення. Вони допоможуть вам впевненіше рухатися і активніше.

Правда України

         New customers get 15% off with SAVE15 promo code         

ваші коментарі: