У Замковій колонії на Хмельниччині голодують ув’язнені – активіст

Більше 60 засуджених Замкової колонії у Хмельницькій області голодують із 24 квітня, повідомив Радіо Свобода голова громадської організації «Синдикат» Євген Чепелянський. За його словами, таким чином в’язні протестують проти тортур, жорстокого поводження і вимагання у них грошей з боку представників адміністрації.

«Після початку голодування, адміністрація закладу різко посилила репресії проти засуджених», – зазначив активіст.

У самій колонії ситуацію наразі не коментують.

У Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у своєму коментарі Радіо Свобода підтвердили, що й раніше були виявлені факти неналежного поводження у Замковій колонії. За їхньою інформацією, навіть після візитів до колонії представників уповноваженого та зверненнями до керівництва пенітенціарної системи змін у ситуації не відбувається.

Радіо Свобода писало про голодування в’язків Замкової колонії у 2014-му році.

Станом на вересень 2016 року у сфері управління Державної пенітенціарної служби України перебували 148 установ та 589 підрозділів кримінально-виконавчої інспекції. Також 29 установ розташовані на території Донецької та Луганської областей, що тимчасово не контролюється українською владою. В установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, розташованих на території, що контролюється українською владою, тримається усього 60 771 людина.

Минулого року уряд ліквідував Державну пенітенціарну службу, а її повноваження передав Міністерству юстиції. Крім того, до сфери управління Мін’юсту тепер віднесені установи виконання покарань, слідчі ізолятори, навчальні заклади, заклади охорони здоров’я, підприємства установ виконання покарань.

 

 


Domain Names, Domains, Hosting        NEWваші коментарі: