У річницю арешту Кольченка стартувала онлайн-акція на його підтримку

У третю річницю арешту кримчанина Олександра Кольченка відбувається онлайн-флешмоб на його підтримку, запущений напередодні активістами «Комітету солідарності з кримським заручниками».

«Наші колеги запустили флешмоб «Коти – за Тундру! А ти?» І вони закликають людей написати кілька слів підтримки Олександрові Кольченку і направити їм. Вони обов’язково якимось чином доставлять це все Саші. «Тундра» – це, для тих, хто не знає, його псевдо», – пояснила в коментарі проекту Радіо Свобода Крим.Реалії голова правління Центру громадянських свобод, координатор ініціативи «Євромайдан SOS» Олександра Матвійчук.

Також до річниці арешту Кольченка Крим.Реалії записали останнє слово Олександра на суді в російському Ростові-на-Дону: фрагменти його промови зачитали громадські активісти, журналісти, небайдужі кияни, а також фігурант справи Сенцова-Кольченка Геннадій Афанасьєв.

У середині квітня студенти і викладачі Таврійського національного університету імені Вернадського організували флешмоб з вимогою звільнити ув’язненого в Росії кримчанина Олександра Кольченка.

Олег Сенцов разом з Олександром Кольченко були затримані представниками російських спецслужб в Криму в травні 2014 року за звинуваченням в організації терактів на півострові. У серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою провину не визнали.

Правозахисний центр «Меморіал» вніс Сенцова і Кольченко в список політв’язнів.


Domain Names, Domains, Hosting        NEWваші коментарі: